Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Qesty/Expowiska/NPC

Witam wszystkich znalazłem to forum szukając możliwości zaczerpnięcia języka.
Mianowicie mam problem ze zrobieniem dostępu na wszystkie dostępne expowiska/wyspy (dostępne przez Qesty)  itp jak i niektórych noc. <-- Sorki za nadużycie słowa dostęp
Jest ktoś w stanie pomóc lub podpowiedzieć co należy zrobić..... ????
Czy maja być to zmiany w samym .lua dengo Qesta czy w inny sposób da się to obejść.

Pozdrawiam i liczę na pomoc
Odpowiedz

(07-28-2020, 05:07 PM)argosik napisał(a):  Witam wszystkich znalazłem to forum szukając możliwości zaczerpnięcia języka.
Mianowicie mam problem ze zrobieniem dostępu na wszystkie dostępne expowiska/wyspy (dostępne przez Qesty)  itp jak i niektórych noc. <-- Sorki za nadużycie słowa dostęp
Czy maja być to zmiany w samym .lua dengo Qesta czy w inny sposób da się to obejść.

usun wymagany storage w quescie albo mozesz dodac questowe storage do pierwszego zalogowania gracza Big Grin
Odpowiedz

(07-28-2020, 07:25 PM)kamyczekOTS napisał(a):  
(07-28-2020, 05:07 PM)argosik napisał(a):  Witam wszystkich znalazłem to forum szukając możliwości zaczerpnięcia języka.

usun wymagany storage w quescie albo mozesz dodac questowe storage do pierwszego zalogowania gracza Big Grin
super tylko jak dodać Qestowe storage ?? Smile jakas podpowiedz Smile nie moge tego chyba znalesc xD
Odpowiedz

(07-28-2020, 07:59 PM)argosik napisał(a):  
(07-28-2020, 07:25 PM)kamyczekOTS napisał(a):  

super tylko jak dodać Qestowe storage ?? Smile jakas podpowiedz Smile nie moge tego chyba znalesc xD
nwm jaki masz silnik / jakie questy/dostepy chcesz odblokowac jak rl mapa itp to juz wgl nie mam pojecia Big Grin szukasz npc(skryptow) i tam masz storage zapisany w srodku albo usuwasz sprawdzanie u gracza storage albo dodajesz ze po wejsciu np w item id: 100 daje ci itemy + storage do tych miejscowek co chesz Big Grin
Odpowiedz

Każdy quest edytuje sie z osobna w NPC / Actions / MOvements w zależności od silnika
Odpowiedz

(07-29-2020, 01:43 PM)Luiz napisał(a):  Każdy quest edytuje sie z osobna w NPC / Actions / MOvements w zależności od silnika
Czyli jak mam .lua danego questa to co tak dokładnie mam własnie zmienić czy też usunąć czy dopisać jesteście mi w stanie to pokazać lub wytłumaczyć bo to ze w qestacj i npc z osobna to wiem ale własnie mam tu problem co dokładnie zmienić.

Chyba ze jest opcja porostu dodać postaci wykonane qesty jeśli się da to w jaki sposób tego nie znalazłem Smile
Odpowiedz

(07-29-2020, 05:46 PM)argosik napisał(a):  
(07-29-2020, 01:43 PM)Luiz napisał(a):  Każdy quest edytuje sie z osobna w NPC / Actions / MOvements w zależności od silnika
Czyli jak mam .lua danego questa to co tak dokładnie mam własnie zmienić czy też usunąć czy dopisać jesteście mi w stanie to pokazać lub wytłumaczyć bo to ze w qestacj i npc z osobna to wiem ale własnie mam tu problem co dokładnie zmienić.

Chyba ze jest opcja porostu dodać postaci wykonane qesty jeśli się da to w jaki sposób tego nie znalazłem Smile
przeciez ci napisalem jak to zrobic i co usunac. To samo napisal Luiz Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości